| Dalies numeris | MJN2CK-DC12 | Gamintojas | Omron Automation & Safety |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 4135 pcs | Duomenų lapas | MJN2CK-DC12.pdf |
| Įjungti įtampą (maks.) | 9 VDC | Išjunkite įtampą (min.) | - |
| Nutraukimo stilius | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) | Perjungimo įtampa | 600VAC, 28VDC - Max |
| Serija | MJN | Atsisveikinimo laikas | 10ms |
| Relės tipas | General Purpose | Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | MJN2CK-DC12-ND MJN2CKDC12 Z8167 |
Darbinė temperatūra | -45°C ~ 70°C |
| Dirbti laiką | 20ms | Montavimo tipas | Socketable |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable | Kontaktinis reitingas (dabartinis) | 10A |
| Kontaktinė medžiaga | Silver Alloy | Kontaktinė forma | DPDT (2 Form C) |
| Ritės įtampa | 12VDC | Ritinio tipas | Latching, Single Coil |
| Varžtų atsparumas | 80 Ohms | Ritės galia | 1.2 W |
| Ritinio srovė | 100mA |