MJN2CK-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CK-DC110 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJN2CK-DC110
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Duomenų lapai: MJN2CK-DC110.pdf
  • Pranešimas
MJN2CK-DC110 specifikacijos
Dalies numeris MJN2CK-DC110 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1823 pcs Duomenų lapas MJN2CK-DC110.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 82.5 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MJN2CKDC110 Darbinė temperatūra -45°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 110VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 5.13 kOhms
Ritės galia 1.2 W Ritinio srovė 11.0mA