MJN2CF-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CF-AC120 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJN2CF-AC120
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V
Duomenų lapai: MJN2CF-AC120.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MJN2CF-AC120 specifikacijos
Dalies numeris MJN2CF-AC120 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6091 pcs Duomenų lapas MJN2CF-AC120.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 102 VAC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MJN2CFAC120
Z246
Darbinė temperatūra -45°C ~ 60°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 120VAC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.25 kOhms Ritės galia 1.7 VA
Ritinio srovė 14.2mA