MJN2CE-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CE-DC24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MJN2CE-DC24
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Duomenų lapai: MJN2CE-DC24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MJN2CE-DC24 specifikacijos
Dalies numeris MJN2CE-DC24 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5205 pcs Duomenų lapas MJN2CE-DC24.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 18 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai MJN2CEDC24
Z250
Darbinė temperatūra -45°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 20A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 470 Ohms Ritės galia 1.2 W
Ritinio srovė 50.0mA