M16-TY-24D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M16-TY-24D
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas PILOT LIGHT 24V LED ROUND YELLOW
Duomenų lapai: M16-TY-24D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M16-TY-24D specifikacijos
Dalies numeris M16-TY-24D Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas PILOT LIGHT 24V LED ROUND YELLOW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3506 pcs Duomenų lapas M16-TY-24D.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 24V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija M16
Reitingai AC/DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.63" (16.00mm) Kiti vardai M16TY24D
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 15.10mm Objektyvo spalva Yellow
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Yellow
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Yellow Diffused 24V 8mA Round with Flat Top, 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Dabartinis 8mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M16-TY-5D
M16-TY-5D
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: PILOT LIGHT 5V LED ROUND YELLOW
Sandelyje: 3354 pcs
parsisiųsti: M16-TY-5D.pdf
RFQ
M16-TY-12D
M16-TY-12D
apibūdinimas: PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW
Sandelyje: 3106 pcs
parsisiųsti: M16-TY-12D.pdf
RFQ
M16-W-T1
M16-W-T1
apibūdinimas: SOCKET WHITE LED 120V XFMR
parsisiųsti: M16-W-T1.pdf
M16-TY-24
M16-TY-24
apibūdinimas: PILOT LIGHT 24V INCAND RND YEL
parsisiųsti: M16-TY-24.pdf
M16-TY-12
M16-TY-12
apibūdinimas: PILOT LIGHT 12V INCAND RND YEL
parsisiųsti: M16-TY-12.pdf
M1604 SL001
M1604 SL001
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 4COND 28AWG SHLD 1000'
Sandelyje: 153 pcs
parsisiųsti: M1604 SL001.pdf
M16-TY-5
M16-TY-5
apibūdinimas: PILOT LIGHT 5V INCAND RND YELLOW
parsisiųsti: M16-TY-5.pdf
M16-TW-5D
M16-TW-5D
apibūdinimas: PILOT LIGHT 5V LED ROUND WHITE
parsisiųsti: M16-TW-5D.pdf
M16-TW-T1
M16-TW-T1
apibūdinimas: SW PILOT LIGHT IP40 RND WHT 120V
parsisiųsti: M16-TW-T1.pdf
M16-TW-5
M16-TW-5
apibūdinimas: PILOT LIGHT 5V INCAND RND WHITE
parsisiųsti: M16-TW-5.pdf
M16-Y-T1
M16-Y-T1
apibūdinimas: SOCKET YELLOW LED 120V XFMR
parsisiųsti: M16-Y-T1.pdf
M16-TY-T1
M16-TY-T1
apibūdinimas: SW PILOT LIGHT IP40 RND YLW 120V
parsisiųsti: M16-TY-T1.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus