M16-TY-12D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M16-TY-12D
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW
Duomenų lapai: M16-TY-12D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M16-TY-12D specifikacijos
Dalies numeris M16-TY-12D Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3106 pcs Duomenų lapas M16-TY-12D.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa 12V
Žiūrėjimo kampas - Įveskite LED
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija M16
Reitingai AC/DC Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.63" (16.00mm) Kiti vardai M16TY12D
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 15.10mm Objektyvo spalva Yellow
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Yellow
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Yellow Diffused 12V 8mA Round with Flat Top, 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Dabartinis 8mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M16-TY-12
M16-TY-12
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: PILOT LIGHT 12V INCAND RND YEL
Sandelyje: 5754 pcs
parsisiųsti: M16-TY-12.pdf
RFQ
M16-TY-T1
M16-TY-T1
apibūdinimas: SW PILOT LIGHT IP40 RND YLW 120V
Sandelyje: 3076 pcs
parsisiųsti: M16-TY-T1.pdf
RFQ
M16-TY-24D
M16-TY-24D
apibūdinimas: PILOT LIGHT 24V LED ROUND YELLOW
parsisiųsti: M16-TY-24D.pdf
M16-TY-5
M16-TY-5
apibūdinimas: PILOT LIGHT 5V INCAND RND YELLOW