LG2-AB-AC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LG2-AB-AC110 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LG2-AB-AC110
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas VOLTAGE SENSOR 110VAC PLUG-IN
Duomenų lapai: LG2-AB-AC110.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 679 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 679 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LG2-AB-AC110 specifikacijos
Dalies numeris LG2-AB-AC110 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas VOLTAGE SENSOR 110VAC PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 679 pcs Duomenų lapas LG2-AB-AC110.pdf
Serija * Kiti vardai LG2-AB-AC110-ND
LG2/AB/AC110
LG2ABAC110
Z9688
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Sensor Output
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LG2-DB DC48
LG2-DB DC48
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: VOLTAGE SENSOR 48VDC PLUG-IN
Sandelyje: 585 pcs
parsisiųsti: LG2-DB DC48.pdf
RFQ
LG2-DB DC24
LG2-DB DC24
apibūdinimas: VOLTAGE SENSOR 24VDC PLUG-IN
Sandelyje: 432 pcs
parsisiųsti: LG2-DB DC24.pdf
RFQ
LG224Z334MAT2S1
LG224Z334MAT2S1
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 0.33UF 4V X7S 0306
Sandelyje: 99986 pcs
parsisiųsti: LG224Z334MAT2S1.pdf
LG2-DB DC12
LG2-DB DC12
apibūdinimas: VOLTAGE SENSOR 12VDC PLUG-IN