E2EC-C2R5B1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E2EC-C2R5B1
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENS PRX 5.4MM INLINE AMP PNP-NO
Duomenų lapai: E2EC-C2R5B1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 544 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
  • Pranešimas
E2EC-C2R5B1 specifikacijos
Dalies numeris E2EC-C2R5B1 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SENS PRX 5.4MM INLINE AMP PNP-NO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 544 pcs Duomenų lapas E2EC-C2R5B1.pdf
Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Shielded Serija E2E
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.098" (2.5mm)
Atsako dažnumas 1kHz Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas PNP-NO, 3-Wire Kiti vardai E2ECC2R5B1
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Nickel-Plated Brass Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP64
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP64 Cylinder