E2EC-C1R5D2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2EC-C1R5D2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E2EC-C1R5D2
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Duomenų lapai: E2EC-C1R5D2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 549 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
E2EC-C1R5D2 specifikacijos
Dalies numeris E2EC-C1R5D2 Gamintojas Omron Automation & Safety
Galimas kiekis 549 pcs Duomenų lapas E2EC-C1R5D2.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Shielded Serija E2E
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.059" (1.5mm)
Atsako dažnumas 1.5kHz Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas NPN-NC, 2-Wire Kiti vardai E2EC-C1R5D2-ND
E2ECC1R5D2
Z3331
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Nickel-Plated Brass Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder