TWM3J100
OhmiteOhmite
TWM3J100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TWM3J100
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 100 OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TWM3J100.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TWM3J100 specifikacijos
Dalies numeris TWM3J100 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 100 OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5820 pcs Duomenų lapas TWM3J100.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm)
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TWM10J4K3E
TWM10J4K3E
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 4.3K OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 63150 pcs
parsisiųsti: TWM10J4K3E.pdf
RFQ
TWM3J100E
TWM3J100E
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 100 OHM 3W 5% RADIAL