TWM10J6K8E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TWM10J6K8E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 6.8K OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TWM10J6K8E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
TWM10J6K8E specifikacijos
Dalies numeris TWM10J6K8E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 6.8K OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68837 pcs Duomenų lapas TWM10J6K8E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Atsparumas 6.8 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTWM10J6K8E
OHTWM10J6K8E-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.008" (51.00mm)
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.8 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film