TUW3J8R2E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW3J8R2E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 8.2 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW3J8R2E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TUW3J8R2E specifikacijos
Dalies numeris TUW3J8R2E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 8.2 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182830 pcs Duomenų lapas TUW3J8R2E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija TUW Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW3J8R2E
OHTUW3J8R2E-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound