TUW3J6R8E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW3J6R8E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 6.8 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW3J6R8E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TUW3J6R8E specifikacijos
Dalies numeris TUW3J6R8E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 6.8 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169962 pcs Duomenų lapas TUW3J6R8E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija TUW Atsparumas 6.8 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW3J6R8E
OHTUW3J6R8E-ND
Išsamus aprašymas 6.8 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound