TUM3J3K9E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUM3J3K9E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 3.9K OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUM3J3K9E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TUM3J3K9E specifikacijos
Dalies numeris TUM3J3K9E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 3.9K OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165089 pcs Duomenų lapas TUM3J3K9E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serija TUM Atsparumas 3.9 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUM3J3K9E
OHTUM3J3K9E-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.9 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film