TUM15J6K8E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUM15J6K8E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 6.8K OHM 15W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUM15J6K8E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
TUM15J6K8E specifikacijos
Dalies numeris TUM15J6K8E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 6.8K OHM 15W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76354 pcs Duomenų lapas TUM15J6K8E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Serija TUM Atsparumas 6.8 kOhms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUM15J6K8E
OHTUM15J6K8E-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.8 kOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film