TDH35P33R0JE
OhmiteOhmite
TDH35P33R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TDH35P33R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK
Duomenų lapai: TDH35P33R0JE.pdf
  • Pranešimas
TDH35P33R0JE specifikacijos
Dalies numeris TDH35P33R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 33 OHM 5% 35W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15890 pcs Duomenų lapas TDH35P33R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serija TDH35 Atsparumas 33 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film