TDH35P300RJE
OhmiteOhmite
TDH35P300RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TDH35P300RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 300 OHM 5% 35W DPAK
Duomenų lapai: TDH35P300RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TDH35P300RJE specifikacijos
Dalies numeris TDH35P300RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 300 OHM 5% 35W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17483 pcs Duomenų lapas TDH35P300RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serija TDH35 Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film