TDH35P200RJE
OhmiteOhmite
TDH35P200RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TDH35P200RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK
Duomenų lapai: TDH35P200RJE.pdf
  • Pranešimas
TDH35P200RJE specifikacijos
Dalies numeris TDH35P200RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20072 pcs Duomenų lapas TDH35P200RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serija TDH35 Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TDH35P20R0J
TDH35P20R0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 20 OHM 5% 35W DPAK
Sandelyje: 5592 pcs
parsisiųsti: TDH35P20R0J.pdf
RFQ
TDH35P200RJ
TDH35P200RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 200 OHM 5% 35W DPAK