TDH35P1R00J
OhmiteOhmite
TDH35P1R00J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TDH35P1R00J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 1 OHM 5% 35W DPAK
Duomenų lapai: TDH35P1R00J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TDH35P1R00J specifikacijos
Dalies numeris TDH35P1R00J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 5% 35W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5780 pcs Duomenų lapas TDH35P1R00J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serija TDH35 Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TDH35P1R00JE
TDH35P1R00JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 1 OHM 5% 35W DPAK