TCH35P750RJE
OhmiteOhmite
TCH35P750RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCH35P750RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 750 OHM 35W 5% TO220
Duomenų lapai: TCH35P750RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
TCH35P750RJE specifikacijos
Dalies numeris TCH35P750RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 750 OHM 35W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18174 pcs Duomenų lapas TCH35P750RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serija TCH Atsparumas 750 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 750 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film