TCH35P5K10JE
OhmiteOhmite
TCH35P5K10JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCH35P5K10JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5.1K OHM 35W 5% TO220
Duomenų lapai: TCH35P5K10JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
TCH35P5K10JE specifikacijos
Dalies numeris TCH35P5K10JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5.1K OHM 35W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22005 pcs Duomenų lapas TCH35P5K10JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serija TCH Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film