TCH35P10K0JE
OhmiteOhmite
TCH35P10K0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCH35P10K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 10K OHM 35W 5% TO220
Duomenų lapai: TCH35P10K0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
TCH35P10K0JE specifikacijos
Dalies numeris TCH35P10K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 10K OHM 35W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25657 pcs Duomenų lapas TCH35P10K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serija TCH Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TCH-37S
TCH-37S
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 37POS STR IDC
Sandelyje: 13946 pcs
parsisiųsti: TCH-37S.pdf
RFQ
TCH35P10K0J
TCH35P10K0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 10K OHM 35W 5% TO220