TCH35P1K00J
OhmiteOhmite
TCH35P1K00J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCH35P1K00J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1K OHM 35W 5% TO220
Duomenų lapai: TCH35P1K00J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TCH35P1K00J specifikacijos
Dalies numeris TCH35P1K00J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1K OHM 35W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5038 pcs Duomenų lapas TCH35P1K00J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serija TCH Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film