TA810PW510RJE
OhmiteOhmite
TA810PW510RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW510RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 510 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW510RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TA810PW510RJE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW510RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 510 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31036 pcs Duomenų lapas TA810PW510RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 510 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA810PW50K0J
TA810PW50K0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 50K OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 5878 pcs
parsisiųsti: TA810PW50K0J.pdf
RFQ
TA810PW510RJ
TA810PW510RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 510 OHM 10W 5% RADIAL