TA810PW4R70JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW4R70JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW4R70JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA810PW4R70JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW4R70JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 4.7 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20170 pcs Duomenų lapas TA810PW4R70JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA810PW4R70JE
OHTA810PW4R70JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA810PW50K0J
TA810PW50K0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 50K OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 5878 pcs
parsisiųsti: TA810PW50K0J.pdf
RFQ
TA810PW470RJE
TA810PW470RJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 470 OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 20789 pcs
parsisiųsti: TA810PW470RJE.pdf
RFQ
TA810PW4R70J
TA810PW4R70J
apibūdinimas: RES 4.7 OHM 10W 5% RADIAL