TA810PW1K50JE
OhmiteOhmite
TA810PW1K50JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW1K50JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW1K50JE.pdf
  • Pranešimas
TA810PW1K50JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW1K50JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1.5K OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22027 pcs Duomenų lapas TA810PW1K50JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film