TA810PW18K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW18K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 18K OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW18K0JE.pdf
  • Pranešimas
TA810PW18K0JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW18K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 18K OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21514 pcs Duomenų lapas TA810PW18K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 18 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA810PW18K0JE
OHTA810PW18K0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 18 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film