TA305PA30K0J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA30K0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 30K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA30K0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA305PA30K0J specifikacijos
Dalies numeris TA305PA30K0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 30K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 36820 pcs Duomenų lapas TA305PA30K0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 30 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA30K0J
OHTA305PA30K0J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 30 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA305PA2R00JE
TA305PA2R00JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 2 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 47596 pcs
parsisiųsti: TA305PA2R00JE.pdf
RFQ
TA305PA30K0JE
TA305PA30K0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 30K OHM 5W 5% RADIAL