TA305PA2K50J
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA2K50J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA2K50J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA305PA2K50J specifikacijos
Dalies numeris TA305PA2K50J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4967 pcs Duomenų lapas TA305PA2K50J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 2.5 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA2K50J
OHTA305PA2K50J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA305PA270RJ
TA305PA270RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 270 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 4659 pcs
parsisiųsti: TA305PA270RJ.pdf
RFQ
TA305PA30K0JE
TA305PA30K0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 30K OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 46749 pcs
parsisiųsti: TA305PA30K0JE.pdf
RFQ
TA305PA2K50JE
TA305PA2K50JE
apibūdinimas: RES 2.5K OHM 5W 5% RADIAL