TA205PAR250JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PAR250JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PAR250JE.pdf
  • Pranešimas
TA205PAR250JE specifikacijos
Dalies numeris TA205PAR250JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48480 pcs Duomenų lapas TA205PAR250JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 250 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA205PAR250JE
OHTA205PAR250JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 250 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA205PA8R20J
TA205PA8R20J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 8.2 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 5802 pcs
parsisiųsti: TA205PA8R20J.pdf
RFQ
TA2301610000G
TA2301610000G
Gamintojai: Anytek (Amphenol Anytek)
apibūdinimas: 500 TB WIR PRO 180D
Sandelyje: 61663 pcs
parsisiųsti: TA2301610000G.pdf
RFQ
TA205PAR250J
TA205PAR250J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL