TA205PA82R0J
OhmiteOhmite
TA205PA82R0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA82R0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 82 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA82R0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA205PA82R0J specifikacijos
Dalies numeris TA205PA82R0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 82 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5440 pcs Duomenų lapas TA205PA82R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 82 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film