TA205PA50R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA50R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 50 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA50R0JE.pdf
  • Pranešimas
TA205PA50R0JE specifikacijos
Dalies numeris TA205PA50R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 50 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43910 pcs Duomenų lapas TA205PA50R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 50 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA205PA50R0JE
OHTA205PA50R0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film