TA205PA4K70J
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA4K70J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 4.7K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA4K70J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA205PA4K70J specifikacijos
Dalies numeris TA205PA4K70J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 4.7K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5394 pcs Duomenų lapas TA205PA4K70J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 4.7 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA205PA4K70J
OHTA205PA4K70J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film