TA205PA120RJE
OhmiteOhmite
TA205PA120RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA120RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 120 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA120RJE.pdf
  • Pranešimas
TA205PA120RJE specifikacijos
Dalies numeris TA205PA120RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 120 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52062 pcs Duomenų lapas TA205PA120RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 120 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA205PA150RJE
TA205PA150RJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 150 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 50876 pcs
parsisiųsti: TA205PA150RJE.pdf
RFQ
TA205PA12R0JE
TA205PA12R0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 12 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 62064 pcs
parsisiųsti: TA205PA12R0JE.pdf
RFQ
TA205PA120RJ
TA205PA120RJ
apibūdinimas: RES 120 OHM 5W 5% RADIAL