TA205PA10K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA205PA10K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 10K OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA205PA10K0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA205PA10K0JE specifikacijos
Dalies numeris TA205PA10K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 10K OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48734 pcs Duomenų lapas TA205PA10K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA205PA10K0JE
OHTA205PA10K0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA205PA120RJ
TA205PA120RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 120 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 44170 pcs
parsisiųsti: TA205PA120RJ.pdf
RFQ
TA205PA12R0J
TA205PA12R0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 12 OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 45915 pcs
parsisiųsti: TA205PA12R0J.pdf
RFQ
TA205PA10K0J
TA205PA10K0J
apibūdinimas: RES 10K OHM 5W 5% RADIAL