TA1K0PH4R00KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA1K0PH4R00KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 4 OHM 10% 1000W
Duomenų lapai: TA1K0PH4R00KE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 526 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 526 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
TA1K0PH4R00KE specifikacijos
Dalies numeris TA1K0PH4R00KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 4 OHM 10% 1000W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 526 pcs Duomenų lapas TA1K0PH4R00KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Serija TAP1000
Atsparumas 4 Ohms Galia (vatais) 1000W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Box
Kiti vardai OHTA1K0PH4R00KE
OHTA1K0PH4R00KE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Švino stilius #10-32 Threaded
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.548" (39.31mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor Kompozicija Thick Film