TA1K0PH30R0KE
OhmiteOhmite
TA1K0PH30R0KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA1K0PH30R0KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 30 OHM 10% 1000W
Duomenų lapai: TA1K0PH30R0KE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 642 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
TA1K0PH30R0KE specifikacijos
Dalies numeris TA1K0PH30R0KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 30 OHM 10% 1000W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 642 pcs Duomenų lapas TA1K0PH30R0KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm) Serija TAP1000
Atsparumas 30 Ohms Galia (vatais) 1000W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Švino stilius #10-32 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.548" (39.31mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30 Ohms ±10% 1000W Thick Film Chassis Mount Resistor
Kompozicija Thick Film Dengimas, būsto tipas Epoxy Coated
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA1K0PH42R0KE
TA1K0PH42R0KE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES CHAS MNT 42 OHM 10% 1000W
Sandelyje: 429 pcs
parsisiųsti: TA1K0PH42R0KE.pdf
RFQ
TA1K0PH30R0K
TA1K0PH30R0K
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES CHAS MNT 30 OHM 10% 1000W