SHD1-100C075DE
OhmiteOhmite
SHD1-100C075DE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SHD1-100C075DE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 750 UOHM 0.5%
Duomenų lapai: SHD1-100C075DE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SHD1-100C075DE specifikacijos
Dalies numeris SHD1-100C075DE Gamintojas Ohmite
Galimas kiekis 6180 pcs Duomenų lapas SHD1-100C075DE.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 4.094" L x 0.866" W (104.00mm x 22.00mm) Serija S
Atsparumas 750 µOhms Galia (vatais) 7.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular Case - Open
Kiti vardai SHD1100C075DE Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Švino stilius 4-Terminal
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750 µOhms ±0.5% 7.5W Metal Element Chassis Mount Resistor Kompozicija Metal Element