SHDR-40V-S-B
JSTJST
SHDR-40V-S-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SHDR-40V-S-B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas CONN HOUSING SHD 40POS 1MM WHITE
Duomenų lapai: SHDR-40V-S-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SHDR-40V-S-B specifikacijos
Dalies numeris SHDR-40V-S-B Gamintojas JST
apibūdinimas CONN HOUSING SHD 40POS 1MM WHITE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 525956 pcs Duomenų lapas SHDR-40V-S-B.pdf
Serija SHD Eilučių tarpas 0.039" (1.00mm)
Pikis 0.039" (1.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai (Q)SHDR-40V-S-B(P)
SHDR-40V-S-B(P)
SHDR40VSBP
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 40 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Receptacle
Spalva Natural
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SHDR-20V-S-B
SHDR-20V-S-B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HOUSING SHD 20POS 1MM WHITE
Sandelyje: 651294 pcs
parsisiųsti: SHDR-20V-S-B.pdf
RFQ
SHDR-30V-S-B
SHDR-30V-S-B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: CONN HOUSING SHD 30POS 1MM WHITE
Sandelyje: 505249 pcs
parsisiųsti: SHDR-30V-S-B.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: 28P PLUG HSG,ECMSC
parsisiųsti: 212983-2.pdf
90311-006LF
90311-006LF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN HOUSING 6POS 2MM W/KEY
parsisiųsti: 90311-006LF.pdf
apibūdinimas: MINI MLC PLUG HSG ASSY 7P
parsisiųsti: 2822343-3.pdf
SHD1-100C075DE
SHD1-100C075DE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES CHAS MNT 750 UOHM 0.5%
parsisiųsti: SHD1-100C075DE.pdf
apibūdinimas: 3X5 PLUG HOUSING KEY D YEL
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN HOUSING 8POS .100 W/RAMP
apibūdinimas: CONN RECPT 28POS DRK GRAY
SHDR-50V-S-B
SHDR-50V-S-B
apibūdinimas: CONN HOUSING SHD 50POS 1MM WHITE
parsisiųsti: SHDR-50V-S-B.pdf
SHD1-100C060DE
SHD1-100C060DE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES CHAS MNT 0.0006 OHM 0.5%
parsisiųsti: SHD1-100C060DE.pdf
apibūdinimas: 2.54MM KK CRP TRM HSG IL W/OLRMP
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus