RW3R5EA47R0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW3R5EA47R0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD
Duomenų lapai: RW3R5EA47R0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RW3R5EA47R0J specifikacijos
Dalies numeris RW3R5EA47R0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 35416 pcs Duomenų lapas RW3R5EA47R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Serija RW Atsparumas 47 Ohms
Galia (vatais) 3.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 8127 J-Lead Kiti vardai OHRW3R5EA47R0J
OHRW3R5EA47R0J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.278" (7.06mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW3R5EA2K20J
RW3R5EA2K20J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 2.2K OHM 5% 3.5W J LEAD
Sandelyje: 5694 pcs
parsisiųsti: RW3R5EA2K20J.pdf
RFQ
RW3R5EA1R00JET
RW3R5EA1R00JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD
Sandelyje: 49195 pcs
parsisiųsti: RW3R5EA1R00JET.pdf
RFQ
RW3R5EA47R0JET
RW3R5EA47R0JET
apibūdinimas: RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD