RW3R5EA1R00J
OhmiteOhmite
RW3R5EA1R00J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW3R5EA1R00J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD
Duomenų lapai: RW3R5EA1R00J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW3R5EA1R00J specifikacijos
Dalies numeris RW3R5EA1R00J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4517 pcs Duomenų lapas RW3R5EA1R00J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Serija RW Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 3.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 8127 J-Lead Kiti vardai RW3R5EA1R00JBK
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.278" (7.06mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW3R5EA1R00JT
RW3R5EA1R00JT
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD