RW2S0CBR200JT
OhmiteOhmite
RW2S0CBR200JT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2S0CBR200JT
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2S0CBR200JT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
RW2S0CBR200JT specifikacijos
Dalies numeris RW2S0CBR200JT Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 29912 pcs Duomenų lapas RW2S0CBR200JT.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Kiti vardai RW2S0CBR200JTR
RW2S0CBR200JTTR
RW2S0CBR200JTTR-ND
RW2S0J.200TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 200 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW2S0CBR150JE
RW2S0CBR150JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
Sandelyje: 32294 pcs
parsisiųsti: RW2S0CBR150JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR200JE
RW2S0CBR200JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD
Sandelyje: 50882 pcs
parsisiųsti: RW2S0CBR200JE.pdf
RFQ
RW2S0CBR200J
RW2S0CBR200J