RW2S0CBR200JE
OhmiteOhmite
RW2S0CBR200JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2S0CBR200JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD
Duomenų lapai: RW2S0CBR200JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RW2S0CBR200JE specifikacijos
Dalies numeris RW2S0CBR200JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.2 OHM 5% 2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50882 pcs Duomenų lapas RW2S0CBR200JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serija RW Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4122 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.227" (5.77mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound