RW1S5CAR040JET
OhmiteOhmite
RW1S5CAR040JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S5CAR040JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S5CAR040JET.pdf
  • Pranešimas
RW1S5CAR040JET specifikacijos
Dalies numeris RW1S5CAR040JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69393 pcs Duomenų lapas RW1S5CAR040JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RW Atsparumas 40 mOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3916 J-Lead Kiti vardai RW1S5CAR040JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.164" (4.17mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 40 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW1S5CAR040J
RW1S5CAR040J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD
Sandelyje: 20191 pcs
parsisiųsti: RW1S5CAR040J.pdf
RFQ
RW1S5CAR080JT
RW1S5CAR080JT
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 0.08 OHM 5% 1.5W J LEAD
Sandelyje: 33611 pcs
parsisiųsti: RW1S5CAR080JT.pdf
RFQ
RW1S5CAR040JE
RW1S5CAR040JE