RW1S5CAR030JET
OhmiteOhmite
RW1S5CAR030JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW1S5CAR030JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD
Duomenų lapai: RW1S5CAR030JET.pdf
  • Pranešimas
RW1S5CAR030JET specifikacijos
Dalies numeris RW1S5CAR030JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79202 pcs Duomenų lapas RW1S5CAR030JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RW Atsparumas 30 mOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3916 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.164" (4.17mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound