RW0S6BBR020FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW0S6BBR020FE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 0.6W 2010
Duomenų lapai: RW0S6BBR020FE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
RW0S6BBR020FE specifikacijos
Dalies numeris RW0S6BBR020FE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 0.6W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74390 pcs Duomenų lapas RW0S6BBR020FE.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Serija RW Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai OHRW0S6BBR020FE
OHRW0S6BBR020FE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.140" (3.55mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound