RW0S6BBR010FET
OhmiteOhmite
RW0S6BBR010FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW0S6BBR010FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 0.6W 2010
Duomenų lapai: RW0S6BBR010FET.pdf
  • Pranešimas
RW0S6BBR010FET specifikacijos
Dalies numeris RW0S6BBR010FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 0.6W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107626 pcs Duomenų lapas RW0S6BBR010FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.202" L x 0.100" W (5.14mm x 2.54mm)
Serija RW Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai RW0S6BBR010FETTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.140" (3.55mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Wirewound Kompozicija Wirewound