RC0S2CA20R0JET
OhmiteOhmite
RC0S2CA20R0JET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0S2CA20R0JET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD
Duomenų lapai: RC0S2CA20R0JET.pdf
  • Pranešimas
RC0S2CA20R0JET specifikacijos
Dalies numeris RC0S2CA20R0JET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78917 pcs Duomenų lapas RC0S2CA20R0JET.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RC Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3916 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.164" (4.17mm) funkcijos Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Kompozicija Carbon Composition
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RC0S2CA30R0JET
RC0S2CA30R0JET
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 30 OHM 5% 1/4W J LEAD
Sandelyje: 79222 pcs
parsisiųsti: RC0S2CA30R0JET.pdf
RFQ
RC0S2CA20R0JE
RC0S2CA20R0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD