RC0S2CA20R0JE
OhmiteOhmite
RC0S2CA20R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0S2CA20R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD
Duomenų lapai: RC0S2CA20R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RC0S2CA20R0JE specifikacijos
Dalies numeris RC0S2CA20R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 20 OHM 5% 1/4W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20959 pcs Duomenų lapas RC0S2CA20R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Pedestal Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serija RC Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 3916 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.164" (4.17mm) funkcijos Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition