RC0R5DB24R0JE
OhmiteOhmite
RC0R5DB24R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC0R5DB24R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES SMD 24 OHM 5% 1/2W J LEAD
Duomenų lapai: RC0R5DB24R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RC0R5DB24R0JE specifikacijos
Dalies numeris RC0R5DB24R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES SMD 24 OHM 5% 1/2W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21301 pcs Duomenų lapas RC0R5DB24R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD J-Lead, Recessed Dydis / Matmenys 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Serija RC Atsparumas 24 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.231" (5.87mm) funkcijos Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 24 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Kompozicija Carbon Composition
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RC0R5DB270RJE
RC0R5DB270RJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD
Sandelyje: 21578 pcs
parsisiųsti: RC0R5DB270RJE.pdf
RFQ
RC0R5DB270RJET
RC0R5DB270RJET
Gamintojai: Ohmite
Sandelyje: 67202 pcs
parsisiųsti: RC0R5DB270RJET.pdf
RFQ
RC0R5DB24R0JET
RC0R5DB24R0JET
apibūdinimas: RES SMD 24 OHM 5% 1/2W J LEAD